عرضه کننده سویا دانه درشت کبابی

عرضه کننده سویا دانه درشت کبابی این محصول را به صورت عمده و بدون واسطه ارائه می کند که توانسته بسیار باصرفه و ارزان آن را به دست مشتریان برساند. قیمت سویا در این بخش از بازار بسیار ارزانتر بوده و به دلیل کیفیت های بالا نیز خرید و فروش بالایی را به خود اختصاص داده است. خریدار نیز می تواند سویا ارزان را متناسب با نیاز خود و با اطمینان بالایی تهیه کند.

عرضه کننده سویا دانه درشت کبابی

دلایل پرمصرف بودن سویا تازه

دلایل پرمصرف بودن سویا تازه

دلایل پرمصرف بودن سویا خواص بالای آن می باشد چون این خوراکی به عنوان جایگزین گوشت استفاده می شود و برای گیاه خواران مفید است و کسانی که بنا به دلایلی خوردن گوشت برای آنها مضر است مناسب می باشد. به علاوه دارای طعم خوشمزه ای بوده و می تواند در بسیاری از مواقع جای خالی گوشت را پر کند و حتی می توان آن به همراه گوشت چرخ کرده نیز میل نمود.

سویا دارای قیمت های مناسبی بوده و کسانی که به علت گرانی گوشت توان خرید آن را ندارند می توانند از سویا استفاده کنند. همچنین مصارف زیادی دارند و در انواع غذا ها مانند ماکارونی, پلو و … می تواند استفاده شود.

دانه های سویا حاوی مولکول های فعالی مانند توکوفرول، فسفولیپیدها، کاروتنوئیدها، اوناسین و ایزوفلاون ها هستند که گفته می شود فواید بی شماری برای سلامتی دارند. ایزوفلاون ها که دایزین و جنیستئین نامیده می شوند، ساختارهایی شبیه به استروژن دارند که فواید زیادی در پیشگیری از سرطان سینه، یائسگی و سرطان آندومتر دارند.

میزان پروتئین سویا در آجیل مشابه پروتئین حیوانی است که شامل 9 اسید آمینه ضروری برای سلامت استخوان ها و ماهیچه ها می باشد. که طبق باعث کاهش کلسترول می شود. لذا حاوی ترکیباتی به نام فیتواسترول است که از نظر ساختاری شبیه به کلسترول و هورمون های استروئیدی است که می تواند با مسدود کردن محل های جذب، جذب کلسترول را مسدود کند و در نتیجه به کاهش کلسترول بدن کمک کند.

چربی های سویا غیراشباع هستند که حاوی چربی های مهم امگا 6 و امگا 3 هستند و کلسترول کمی دارند که می توانند برای قلب بسیار مفید باشند. یکی از فواید سویا سرشار بودن از فیبر آن است که در هر فنجان 10 گرم فیبر دارد که برای هضم و سلامت دستگاه گوارش مفید است. سویا منبع غنی پتاسیم است که برای عملکرد صحیح بسیاری از فرآیندهای بدن مانند ضربان قلب، کمک به کلیه ها برای فیلتر کردن مواد اضافی و کمک به اعصاب برای هدایت تکانه های عصبی مفید است. همچنین حاوی ویتامین K، فولاد، مس، منگنز، فسفر و تیامین می باشد..

فروشنده انواع سویا دانه درشت کبابی

فروشنده انواع سویا دانه درشت کبابی

فروشنده انواع سویا دانه درشت کبابی با تجربه ای که از این عرصه دارد جهت جلب رضایت مندی مشتریان و کسب سهم بیشتر از بازار در تلاش است و لذا توانسته با توجه به نیاز تلویحی و تشریحی مشتریان به بهترین نحو ممکن نیاز آنها را رفع کند. این محصول در کیفیت های بالا و کاملا تازه و در بسته بندی ها و اوزان مختلف ارائه می شود که با نیاز تمامی مشتریان سازگاری دارد.