توزیع مستقیم سویا مرغوب 500 گرمی

مصرف سویا در کشورهای آسیایی مخصوصا چین و ژاپن مصرف بالایی دارد، این ماده غذایی کم چرب و کم کالری است، توزیع مستقیم سویا مرغوب 500 گرمی به شعب سراسر کشور با قیمت مناسب صورت می گیرد، سویا خواص و فواید بالایی برای سلامت بدن شما و پوست و مو دارد، این محصول از دانه های خوراکی تهیه و از خانواده نخود است به طور کلی دو نوع سویا کشت می شود یکی نوع زرد و دیگری سیاه.

توزیع مستقیم سویا مرغوب 500 گرمی

آشنایی با مهمترین خواص سویا

آشنایی با مهمترین خواص سویا سویا به روش های مختلفی نظیر سویا شور و آب پز و بو داده مصرف می شود، سویا جایگزین گوشت است و بسیار پر پروتئین می باشد، این ماده مفید مزایای سلامتی زیادی دارد و پر از مزایا برای کل بدن است و بیشترین سود و فایده را برای پوست دارد، از سویا تازه به صورت آب پز در خوراک های بسیاری استفاده می شود و طعم بی نظیری به خوراک ما می دهد.

سویا منبع غنی از پروتئین، فیبر و ویتامین و مواد معدنی ضروری است، این ماده از نظر طبی بسیار مفید و خواص دارویی و درمانی دارد، مولیبدنوم موجود در سویا یک عنصر اساسی و ضروری و موثر در درمان است که در بسیاری از دانه ها و حبوبات نیز یافت میشود، ویتامین K موجود در آن نقش مهمی در جلوگیری از لخته شدن خون ایفا می کند، این دانه به طور وسیعی در جهان کشت می شود.

کشور آمریکا بیش از 50 درصد تولید سویا را به خود اختصاص داده و ازغذاهایی است که فواید آن در سلامتی انسان نقش اساسی دارد، به دلیل مقدار بالا و عالی پروتئین و اسید های چرب ضروری و ویتامین ها و مواد معدنی جایگزین بی نظیری برای گوشت است و از نظر کیفیت پروتئینی با غذاهای حیوانی برابرند، پروتئین آن مقدار کلسترول را کاهش می دهد.

با مصرف سویا می توانید لاغر بمانید زیرا در این دانه مقادیری وجود دارد که چربی را کاهش می دهد و سبب لاغری شما می شود، این دانه مقوی و مغذی حاوی آنتی اکسیدان هایی است که با مصرف آن سبب پاکسازی بدن فرد می شود و رادیکال های آزاد را از بدن دفع می کند، به علاوه سویا خواص ضد التهابی دارد که بیماری های التهابی را بهبود می بخشد.

افراد مبتلا به آسم با مصرف سویا التهاب تنفسی آنها رفع میشود، به علاوه مصرف آن برای جلوگیری از افسردگی به دلیل داشتن فولات در سویا بسیار مفید و موثر است.

پخش عمده سویا مرغوب 500 گرمی

پخش عمده سویا مرغوب 500 گرمی پخش عمده سویا 500 گرمی آن را با قیمت مناسبی عرضه می کند، با مصرف سویا اثرات پیری مانند چین و چروک و لکه های تیره و خطوط صورت کمتر و رفع می شوند زیرا این دانه ها سرشار از ویتامین E هستند که میتواند به بهبود و ترمیم سلول های مرده پوست کمک کنند و سلول های جدید را در پوست تشکیل دهد، این ماده برای از بین بردن افسردگی و بهبود خلق و خو موثر است.

  • تبلیغات: 
  1. تولید عمده نخود بسته بندی مرغوب
  2. قیمت عدس ریز قهوه ای
  3. قیمت لوبیا قرمز گلستان
  4. به روز ترین جدول قیمت عمده نخود اعلا در کشور