فروشنده سویا برشن فله ای ساده

سویا برشن یکی از محصولات بسیار معروف و شناخته شده شرکت پیلاس سویا است که به صورت فله ای ساده می تواند در اختیار خریداران عمده آن قرار بگیرد؛ فروشنده سویا برشن فله ای ساده اقدام به ارائه آن با نرخ ارزان کرده است ولی تمرکز اصلی فروشنده علاوه بر قیمت بر کیفیت آن نیز می‌باشد و این محصول را به صورت تضمینی از هر جهت هم از نظر ارزش غذایی و هم از نظر ویژگی های کیفی به خریداران ارائه می‌کند و نیاز آنها را به سویا در یکی از بهترین نمونه‌های آن تامین می نماید.

فروشنده سویا برشن فله ای ساده

همه چیز درباره سویا برشن

همه چیز درباره سویا برشن سویا برشن دارای همه محاسن بر ویژگی های برتر یک سویا خوراکی باکیفیت است و این سویا برای تغذیه انسانی تهیه شده است بنابراین همه ملاحظات بهداشتی در فرآیند تولید آن در نظر گرفته شده است؛ این محصول خاص در اندازه های ریز و درشت ارائه می‌شود که هر دو از طرفداران زیادی برخوردارند و برای غذاهای مختلف می تواند مورد استفاده قرار بگیرند.

سویا برشن دارای رنگ کرم مایل به قهوه ای است که نشان می دهد میزان پروتئین موجود در آن بالا است همچنین این محصول به صورت فله دارای کمترین میزان ماده خشک است و به این ترتیب هر آنچه که در این محصول وجود دارد مواد مغذی باارزشی از قبیل فیبر، پروتئین، اسیدهای آمینه، مواد معدنی و بسیاری از ترکیبات مفید دیگر می باشد.

این سویا خاص دارای مقادیر مشخصی از روغن نیز می‌باشد و به همین دلیل ارزش انرژی زایی آن نیز زیاد است اما بیشتر به خاطر کیفیت پروتئین آن شناخته می‌شود و میزان پروتئین موجود در این محصول از همه فرآورده‌های گوشتی و گیاهی دیگر بیشتر می باشد و به همین دلیل در تهیه محصولات غذایی مختلف از قبیل شیر سویا نیز مورد استفاده است.

این سویای خاص و استثنایی از دانه سویا روغن گیری شده با کیفیت ساخته شده است و هر نوع ماده اضافه و غیرمفید از آن حذف شده به گونه‌ای که می توان مستقیماً آن را استفاده کرد.

عرضه کننده سویا برشن فله ای ساده

عرضه کننده سویا برشن فله ای ساده عرضه سویا برشن توسط عرضه کننده آن می‌تواند برای کارخانه های بسته بندی مواد غذایی مناسب باشد همچنین از این برای صادرات مستقیم به کشورهای همسایه استفاده می‌شود علاوه بر این مورد نیاز بسیاری از کارخانه های مواد غذایی در داخل کشور می باشد.

این عرضه کننده سویا فله ای ساده بهترین نوع آن را که آنالیز آن به طور کامل انجام شده است به خریداران این محصول نیز ارائه می کند و در اختیار مشتریان عمده قرار می‌دهد و به این شکل می‌تواند یکی از با کیفیت ترین سویاهای داخلی را به آنها عرضه کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما