فروشنده مستقیم سویا بسته بندی 80 گرمی

سویا خواص و فواید بالایی برای سلامت بدن شما و پوست و مو دارد، این محصول از دانه های خوراکی تهیه و از خانواده نخود است، به طور کلی دو نوع سویا کشت می شود یکی نوع زرد و دیگری سیاه؛ مصرف سویا در کشورهای آسیایی مخصوصا چین و ژاپن مصرف بالایی دارد، این ماده غذایی کم چرب و کم کالری است، فروشنده مستقیم سویا بسته بندی 80 گرمی آن را در کیفیت و قیمت مناسب به فروش می رساند.

فروشنده مستقیم سویا بسته بندی 80 گرمی

بهبود عملکرد مغز با سویا

بهبود عملکرد مغز با سویا سویا دارای دو دسته دانه درشت و دانه ریز است که بهترین شاخصه سویا دانه ریز راحت و آسان پخته شدن ان است که در بسیاری از خوراک ها استفاده خوشمزه و موثری دارد، این ماده به دلیل مقدار بالا و عالی پروتئین و اسید های چرب ضروری و ویتامین ها و مواد معدنی جایگزین بی نظیری برای گوشت است و از نظر کیفیت پروتئینی با غذاهای حیوانی برابرند.

پروتئین آن مقدار کلسترول را کاهش می دهد. سویا به روش های مختلفی نظیر سویا شور و آب پز و بو داده مصرف می شود، سویا جایگزین گوشت است و بسیار پر پروتئین می باشد.این ماده مفید مزایای سلامتی زیادی دارد و پر از مزایا برای کل بدن است و بیشترین سود و فایده را برای پوست دارد، از سویا تازه به صورت آب پز در خوراک های بسیاری استفاده می شود و طعم بی نظیری به خوراک ما می دهد.

سویا منبع غنی از پروتئین، فیبر و ویتامین و مواد معدنی ضروری است، این ماده از نظر طبی بسیار مفید و خواص دارویی و درمانی دارد، عنصر مولیبدنوم در سویا بسیار موثر در درمان است که در بیشتر دانه های حبوبات وجود دارد، ویتامین K موجود در آن در جلوگیری از لخته شدن خون موثر است و سبب بهبود عملکرد مغز و تقویت آن می شود.

با مصرف سویا می توانید لاغر بمانید زیرا در این دانه مقادیری وجود دارد که چربی را کاهش می دهد و سبب لاغری شما می شود، این دانه مقوی و مغذی حاوی آنتی اکسیدان هایی است که با مصرف آن سبب پاکسازی بدن فرد می شود و رادیکال های آزاد را از بدن دفع می کند، به علاوه سویا خواص ضد التهابی دارد که بیماری های التهابی را بهبود می بخشد.

افراد مبتلا به آسم با مصرف سویا التهاب تنفسی آنها رفع می شود، به علاوه مصرف آن برای جلوگیری از افسردگی به دلیل داشتن فولات در سویا بسیار مفید و موثر است، این ماده برای از بین بردن افسردگی و بهبود خلق و خو موثر است.

فروش تضمینی سویا بسته بندی 80 گرمی

فروش تضمینی سویا بسته بندی 80 گرمی با مصرف سویا دیگر پیر نمی شوید یعنی اثرات پیری مانند تغییر رنگ پوست و چین و چروک و لکه های تیره و خطوط بهبود میابد، به علاوه سویا سرشار از ویتامین E است که سلول های مرده پوست را از بین می برد و سلول های جدید در پوست بوجود می اورد. فروشنده سویا بسته بندی آن را با قیمت مناسبی به فروش می رساند، فروش سویا 80 گرمی در بسته بندی استاندارد و کیفیت محصول صورت می گیرد.