فروشگاه انواع سویا بافت دار عمده

سویا نام یکی از مواد غذایی بسیار پرمصرف در تمام دنیا است که در طی چند دهه گذشته به سبد غذایی مردم جهان وارد گشته و به علت طعم خیلی خوب و خواص فراوانی که دارد به سرعت نیز محبوب شده است، فروشگاه های عرضه کننده محصولات غذایی انواع سویا بافت دار عمده را به صورت فله ای یا به شکل بسته بندی شده در بازار عرضه می کنند و به دست مصرف کننده های محترم می رسانند.

فروشگاه انواع سویا بافت دار عمده

اطلاعاتی کاربردی درباره سویا

اطلاعاتی کاربردی درباره سویا حتما همه شما تا به حال بارها نام سویا را شنیده اید و یا از این محصول در طبخ برخی از غذاهای خود استفاده نموده اید، ولی شاید در مورد منشاء اصلی آن اطلاع دقیقی در اختیار نداشته باشید و اصلا ندانید که این سویای خوراکی از کجا آمده و چطور تولید شده است.

برای اینکه شما همراهان گرامی بهتر و بیشتر با این محصول و منشاء پیدایش آن آشنا شوید و سویا را بهتر بشناسید، ما تصمیم گرفته ایم که در این قسمت به یک سری اطلاعات مختصر و البته مفید در این خصوص بپردازیم و از شما هم دعوت به عمل می آوریم که با ما همراه باشید:

 • سویا محصولی فراوری شده است که آن را از یک نوع حبوبات به نام لوبیای روغنی تولید می کنند و در اصل این لوبیاها که منبع تولید روغن گیاهی هستند، بعد از کشیده شدن روغن درونی شان و خشک شدن بافتشان به سویا خوراکی تبدیل می شوند.
 • پس با این اوصاف ما در می یابیم که سویا محصولی گیاهی است و از این رو تقریبا بی ضرر می باشد و از همه مهمتر اینکه تمام خاصیت های حبوبات مختلف مخصوصا لوبیا را دارد و استفاده از آن برای طبخ غذا می تواند یک انتخاب هوشمندانه برای برخورداری از سلامتی باشد.
 • از این لوبیاها محصولات مختلفی حاصل می شود که شامل شیر، پنیر توفو، نوعی روغن سالم و پروتئین هستند و البته سس سویا هم از جمله محصولات جانبی خود سویا می باشد، که این محصولات بیشتر در کشور های آسیای شرقی مانند چین و ژاپن طرفدار دارند.
 • از این لوبیاهای سویا می توان مانند آجیل ها به صورت تفت داده شده، مزه دار شده و خشک شده هم استفاده کرد، که در هر حال بسیار سالم، مقوی و خوش طعم هستند و شما حتما از خوردن آن ها غرق لذت می شوید و مجددا به خرید این محصول اقدام می نمایید.

سویا بافت دار را بهتر بشناسید

سویا بافت دار را بهتر بشناسید در مراکز پخش و فروش محصولات غذایی محصولی عرضه می شود به نام سویا بافت دار خوشمزه ای که ما ایرانیان از آن در برخی از غذاهای خود استفاده می کنیم و اینک در این بخش قرار است در مورد آن کمی اطلاعات کسب کنیم.

 • سویا بافت دار درجه یک را می توان به عنوان یک نوع گوشت گیاهی در نظر گرفت و به افرادی که به هر دلیلی نمی توانند از گوشت قرمز و فرآورده های آن استفاده کنند توصیه نمود که این محصول را جایگزین آن نمایند، چون تقریبا تمام خاصیت های گوشت مانند پروتئین، کالری و اسید های چرب را دارد.
 • این محصول در ظاهر هم تقریبا شبیه به گوشت چرخ شده به نظر می رسد و اگر آن را با پیاز خرد شده و ادویه های مناسب تفت دهید حتی مزه ای شبیه به گوشت پیدا می کند، که خیلی جالب و البته جذاب است و افراد را به خوردن مایل می سازد.
 • این محصول را از طریق خمیری که از بقایای لوبیاهای روغنی به دست می آید تولید می کنند و آن را به شکل های مختلفی در می آورند، که در کشور ما به صورت گلوله های ریز می باشد و غالبا از آن در پختن ماکارانی استفاده می گردد.
 • آن دسته از افرادی که به گیاه خواری علاقه دارند یا از رژیم های غذایی خاصی پیروی می کنند می توانند از این محصول برای تامین شدن انرژی و آهن مورد نیاز بدن خودشان استفاده کنند و کمی از لذت خوردن گوشت را نصیب خود سازند.

چه مقدار باید از سویا استفاده کنیم؟

چه مقدار باید از سویا استفاده کنیم؟ مسلما هر ماده غذایی هرچقدر هم که سالم، مقوی و مفید باشد اگر به اندازه و درست استفاده نشود و در مصرف آن زیاده روی یا کم کاری صورت گیرد ممکن است مشکلاتی را برای افراد ایجاد کند که سویا هم از این قاعده مستثنی نیست.

این ماده غذایی گیاهی در داخل خودش مقدار قابل توجهی پروتئین و چربی دارد و به همین دلیل باید به میزان مصرف صحیح آن خیلی دقت شود، که متخصصان مختلف نظرات متفاوتی را بیان کرده اند، که برخی از آن ها را در ادامه این مطلب بیان می کنیم:

 • اکثر متخصصان علم تغذیه بیان می کنند که برای بهره مندی از سلامتی کامل و داشتن انرژی کافی باید همه روزه و به اندازه 25 گرم از پروتئین های گیاهی مختلفی مانند سویا استفاده شود.
 • برای ترشح کافی هورمون های مردانه در بدن آقایان هم باید روزانه به اندازه 20 گرم از این محصول استفاده شود.
 • اما در ورزشکاران به علت فعالیت بدنی بیشتر و سوخت و ساز بالاتر به میزان بیشتری از این پروتئین نیاز است، که اندازه آن به حدود 50 گرم در هر روز می رسد.

اما اگر به همان میزان متوسط اعلام شده از مصرف سویا هم اکتفا کنید تمام نیاز های بدن شما تامین می شوند و شما هیچ مشکلی در تندرستی ارگان های مختلف بدنتان نخواهید داشت.

مرکز توزیع سویا بافت دار عمده

مرکز توزیع سویا بافت دار عمده مرکز اصلی توزیع کننده سویا درجه یک این محصول را به صورت انبوه و یکجا خریداری می کند تا بتواند به تامین کردن نیاز های داخلی کشور به این ماده غذایی بپردازد و آن را در تمامی شهر ها و استان های ایران توزیع نماید، که البته این کار را به صورت فله ای یا بسته بندی شده انجام می دهد.

این مرکز با توجه به عرضه سویا به صورت عمده و مستقیم از سوی تولید کننده ها و حذف کردن واسطه های فروش، به ارائه دادن سویا بافت دار ارزان قیمت با سود بسیار کم می پردازد و به این ترتیب موجب رضایت مردم و کاهش هزینه های آن ها می شود.

پس استفاده کردن از این مرکز برای خرید سویا بافت دار می تواند یک روش بسیار عاقلانه باشد و موجب افزایش قدرت خرید شما گردد، در ضمن رونق این محصول را بالا ببرد.

اگر قصد دارید این محصول غذایی را به ساده ترین روش ممکن تهیه کنید ما استفاده کردن از درگاه های فروش اینترنتی مختلفی مانند این وب سایت را پیشنهاد می دهیم.