فروش ویژه سویا بافت دار کیلویی

فروش ویژه سویا بافت دار کیلویی در فروشگاه های مختلف و مجازی که به صورت اینترنتی و حضوری محصول را به خریداران عرضه می نمایند، انجام می گیرد. فروش کیلویی سویا معمولاً به صورت بسته بندی و یا فله ای عرضه می گردد و اقلام بسته بندی این محصول تحت برندهای مختلفی به بازار روانه می‌شود و متقاضیان فراوانی خواهان و خریدار این محصول هستند.

فروش ویژه  سویا بافت دار کیلویی

میزان آهن موجود در سویا

میزان آهن موجود در سویا

دانه های سویا پس از روغن گیری به شکل یک ماده بسیار نرم و خمیر گونه در می آیند و سپس به شکل های مختلفی درآمده و خشک شده و روانه بازار می گردند.

این محصول خمیر مانند سرشار از پروتئین می باشد. به نحوی که می‌توان تا حدی این پروتئین را شبیه به پروتئین های گوشت حیوانی دانست و برای گیاهخواران یکی از اقلام مهم پروتئینی به شمار می‌آید.

در برخی موارد نیز می‌توان این محصول را به مواد گوشتی اضافه نمود و پروتئین گوشت را مضاعف نموده و مصرف کرد. در سویا علاوه بر مقادیر فراوان پروتئین مقدار بسیار فراوانی آهن نیز یافت می‌شود و برای افرادی که به فقر آهن دچار هستند و یا دچار کم خونی های خاص هستند خوردن این محصول بسیار توصیه می گردد.

در هر پیمانه معمولی سویا تقریبا معادل ۸ میلی‌گرم آهن موجود است که این میزان آهن می‌تواند نیمی از نیاز روزانه آهن بدن را تامین نماید. بنابراین، این مقدار آهن در این فرآورده بسیار بالا بوده و از بروز بسیاری از بیماری هایی که به فقر آهن مربوط است، جلو گیری کرده و یا در صورت دچار شدن به بیماری های مربوط به کم‌خونی و یا فقر آهن می‌تواند در درمان آنها بسیار کمک کننده باشد.

سویا همچنین سرشار از فسفر، منیزیم و کلسیم نیز می باشد. اما درصد پروتئین و آهن سویا نسبت به سایر مواد با ارزش غذایی بیشتر و فراوان تر است. فقر آهن علاوه بر به وجود آوردن بیماری‌های همچون کم‌خونی می‌تواند منجر به کرختی یا سردرد های مزمن و همچنین گیجی و نفس تنگی نیز گردد. همچنین، کمبود این ماده حیاتی و مهم می‌تواند بسیار خطرناک باشد. بنابراین تنظیم آهن بدن بسیار مهم و حیاتی است.

مراکز فروش سویا بافت دار کیلویی

مراکز فروش  سویا بافت دار کیلویی مراکز فروش سویا این محصول را به صورت فله ای و یا به صورت بسته بندی در اقلام خرد و یا عمده به بازارهای توزیع و مصرف کنندگان نهایی عرضه کرده و به فروش می رسانند. قیمت و نرخ کیلویی سویا نیز تحت تاثیر عوامل متفاوتی قرار می گیرد.از جمله کیفیت محصول و یا نحوه ارائه محصول یا برندی که تحت آن محصول را تهیه می نماییم، می توانند در قیمت بسیار تاثیرگذار باشند.

البته نوع فله ای و یا بسته‌بندی بودن محصول نیز بر روی قیمت نهایی تاثیر میگذارد. همواره محصولاتی که به صورت فله‌ای عرضه می‌شوند به دلیل نپرداختن هزینه بسته ها با قیمت منصفانه تری به بازار عرضه می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما