مرکز پخش سویا درجه یک ارگانیک صادراتی

سویا از جمله گیاهان با ارزش غذایی بالا می باشد که توسط متخصصان تغذیه به مصرف آن توصیه شده است، از این رو تولیدکنندگان درصدد پخش مستقیم سویا درجه یک ارگانیک صادراتی می باشند که به دلیل کیفیت بالا، مصرف کنندگان به خرید سویا از این نوع، توجه ویژه دارند و از این رو درصد زیادی از فروش سویا را به خود اختصاص می دهد.

مرکز پخش سویا درجه یک ارگانیک صادراتی

روش های تولید سویا ارگانیک

روش های تولید سویا ارگانیک همان طور که می دانید سویا یکی از پروتئین های گیاهی می باشد، که به دلیل ویتامین ها و مواد معدنی مصرف آن بسیار مفید می باشد که در ادامه به چگونگی تولید سویا پرداخته می شود:

سویا در واقع یک گیاه بوته ای از خانواده ی لوبیاسانان می باشد، این دانه های لوبیا مانند، پس از چیده شدن به کارخانه های فراوری این محصول برده می شوند از سویا فراوری های زیاد به دست می آید، که مهم ترین آن سویا بافت دار است، که ما با عنوان سویا در انواع غذاهای گیاهی، چون سویا ماکارانی از آن استفاده می کنیم، از دیگر فراوری های دانه سویا، می توان به شیر سویا، توفو و … اشاره نمود.

چند مورد از خواص سویا:

  1. سویا یک فیتو استروژن طبیعی می باشد که در بعضی گیاهان یافت می شود که درصد آن در سویا بسیار بیشتر می باشد این ماده ، یک نوع هورمون زنانه می باشد که برای زنان از اهمیت بالایی برخوردار است، و اختلالات هورمونی در مصرف طول مدت را بهبود می بخشد.
  2. امگا۳ موجود در سویا یکی از مهم ترین فواید سویا می باشد، این ماده تنها در درصد کمی از گیاهان یافت می شود، که سویا یکی از آنها است، این اسید چرب فوایدش بسیار زیاد است از جمله تقویت چشم، بهبود عملکرد مغز و سیستم اعصابی، مقابله با انواع بیماری های قلبی و عروقی.
  3. چربی موجود در سویا از نوع اشباع شده می باشد که نقش مهمی در افزایش سوخت و ساز بدن و مقابله با افزایش وزن می باشد، زیرا همان طور که می دانید چاقی عامل بسیاری از بیماری ها در بدن می باشد که با مصرف سویا به جای گوشت قرمز این عامل حذف شدنی است.

خرید مستقیم سویا درجه یک ارگانیک

خرید مستقیم سویا درجه یک ارگانیک این مرکز به عنوان مرکز خرید مستقیم سویا درجه یک ارگانیک سعی دارد به دلیل تقاضا بالا و هم محبوبیت این محصول از نظر ارزش غذایی، با کیفیت حداکثری این محصول را عرضه نماید. از این رو بازار توزیع و فروش سویا رو به رونق است ، به طوری که این مرکز از تولید و توزیع کنندگان با کیفیت ترین سویا خوراکی در سراسر کشور است و به صورت اینترنتی با در نظر گرفتن وقت خریدار محترم سعی دارد در سریع ترین زمان ممکن ، محصولات خود را چه عمده و یا خرده و بسته بندی بهداشتی و مشتری پسند به دست خریدار برساند.